Predstavenie sa

Dátum: 12.12.2011

Vložil: Janka G.

Titulok: Každý deň je zázrak

..tak ahojte dievčence, ako sa mi máte?, dávno som sa Vám tu neozvala, človek nejako nestíha pri chode všetkých tých udalostí ...čo sa u nás zmenilo? Miška má už 12 rokov to letííííí ...jej zdravotný stav sa rapídne zhoršil, prešli sme na vozíček a máme problém udržat čokolvek v ručičkách a tak dennodenne prechádzame novými a novými vecmi na ktoré si samozrejme postupne zvykáme...práve vybavujeme kúpele, tak potom dám vediet ako sme dopadli a ako to bude s doprovodom a s preplácaním poisťovňou...Miška je stále úžasný anjelik a strach z toho ako to všetko bude postupne zvládat sa vytratil, lebo sama berie veci tak ako idú a zvláda to všetko úplne úžasne :) onkologicky sme na tom zatial bez problémov, stále je sledovaná, no samozrejme na každej kontrole prežívam strach či bude všetko Ok, ale treba len veriť že áno...prajem Vám všetkým krásne a požehnané vianočné sviatky a prosím dajte vediet ako sa máte, ked len pár riadkov, určite potešia nielen mňa:)

PS: pridala som naše najnovšie foto do Galérie, ak sa chcete aj Vy podeliť, pošlite mi ich na adresu frutakovci@inmail.sk





Späť na diskusiu