Predstavenie sa

Dátum: 18.02.2010

Vložil: Janka G.

Titulok: Každý deň je zázrak

Prajem všetkým pekný deň. V tejto rubrike by som bola rada, keby sme sa navzájom predstavili a napísali o sebe čo nás spája s touto diagnózou. Takže ja začnem :)

AT bola diagnostikovaná u mojej dcérky Mišky, keď mala 1,5 roka. Dnes má Miška 10 rokov a je to krásne veselé dievčatko s dobrým srdiečkom.Miška navštevuje 4 .ročník , má individuálny plán učenia. Zo začiatku to bolo pre nás veľmi tažké, teda hlavne pre mňa , dosť dlho mi trvalo kým som sa s tým vyrovnala. Nad vytvorením tejto stránky som rozmýšlala už dlho, ale asi musel nastať ten správny čas :)

Odpovedať

—————

Dátum: 22.02.2010

Vložil: Ludmila Kupcova

Titulok: Martinko je velky bojovnik

Dobry den.AT u nasho syna Martinka bola diagnostikovana v dvoch rokoch.Dnes ma Martinko 4roky .Do skolky zatial nechodi,lebo je casto chory.Zatial sme sa s jeho chorobou nestotoznili,len sa s nou ucime zit.Je to pre nas velmi tazke,hlavne ta obrovska bezmocnostn.Ale zvonivy smiech nasho Martinka nan vzdy doda nove sily a vieme,ze musime bojovat dalej.prajem vsetkym rodinam s touto diagnozou vela sil a lasky.

Odpovedať

—————

Dátum: 23.03.2010

Vložil: erika svecova

Titulok: Re:Martinko je velky bojovnik

Dobry den, smiem poprosit na vas email? Chcem sa vas na nieco opytat. Moj je turakova.e@azet.sk dakujem svecova erika

Odpovedať

—————

Dátum: 21.06.2010

Vložil: Ludmila Kupcova

Titulok: Re:Re:Martinko je velky bojovnik

Dobry den Erika,dlho som na tejto stranke nebola posielam email martinkokupec@azet.sk Ozvite sa budem rada.Ludmila

Odpovedať

—————

Dátum: 22.02.2010

Vložil: Eva J.

Titulok: dievcata

AT majú nase dve dievcata-Hanka a Evka 4.3. 19 rokov a 5.4. 12 rokov budu mat. Presli sme si uz kadecim, ak chcete, pytajte sa, odpoviem na vsetko.

Odpovedať

—————

Dátum: 27.02.2010

Vložil: Erika Svecova

Titulok: moje slniecko

Taktiež je pre nas každy den zazrak. Mala Erika ma 11 rokov a AT. želam slnko každemu kto s tymto bojuje. Rada odpoviem.

Odpovedať

—————

Dátum: 01.03.2010

Vložil: Monika Paulikova

Titulok: moje srdiecko

Pekný deň prajem všetkým.Mam synčeka Adamka s AT,diagnoza mu bola potvrdená v prvom roku života,teraz má sedem rokou,navstevuje skolu,taktiez sa nemozme s tym vyrovnat,je dobry chlapcek s velkym srdieckom a preto musime bojovat z celych sil.

Odpovedať

—————

Dátum: 10.03.2010

Vložil: Janka G.

Titulok: Každý deň je zázrak

...ďakujem krásne dievčatá som rada , že ste sa mi ozvali, je skvelé zistiť, že človek v tom nie je sám, teda určite nikomu neprajem túto diagnózu ale som naozaj rada... ani som vás toľko nečakala...bola by som rada, keby ste mi na mail poslali foto vašich ratolestí aby som aj vám mohla otvorit fotoalbumy,teda pokial chcete...my zajtra ideme práve na vyšetrenie do B.Bystrice chodíme tam preventívne na onkológiu, nechodíte tam aj vy s vašimi ratolesťami?? a možno sa niekde aj stretneme :)

Odpovedať

—————

Dátum: 10.03.2010

Vložil: Eva J

Titulok: dievčatá

No na onkológiu chodíme aj my, ale nie preventívne, ale "naostro." Evka prekonala leukémiu. Liečila sa v roku 2002.My chodíme do Bratislavy.

Odpovedať

—————

Dátum: 31.03.2010

Vložil: Eva J

Titulok: dievčatá

Dúfam, že som Vás nejako neparalizovala tou leukémiou, keď už nikto nepíše. Veď sme všetko prekonali a ideme ďalej, ako sa dá. Žiaľ, aj to je realita pri tomto ochorení, ale pokiaľ nie je, netreba nad tým rozmýšľať. Keď to náhodou príde, prvý "šok" treba rozdýchať a postaviť sa tvárou k problému a riešiť TO. Veď pre svoje deti urobíme VŠETKO.

Odpovedať

—————

Potrebujem poradiť, alebo pomôžme si navzájom

Dátum: 18.02.2010

Vložil: Janka G.

Titulok: Každý deň je zázrak

..tu môžeme debatovať o všetkom ohľadom diagnózy, liečenia, proste hocičoho čo vás trápi alebo s čím si neviete poradiť

Odpovedať

—————

Kontakt

Ataxia-telangiectasia